Принцът и принцесата на Уелс публикуваха своя романтична снимка по случай Деня на влюбените в социалната мрежа Х.
Снимаката не е от днешния ден. Уилям и Кейт са използвали кадър от видеото, публикувано през септември миналата година, когато принцесата обяви, че е приключило лечението й от рак.
Към любовната фотография няма текст, а в духа на празника е добавено само малко червено сърце - емотикон.
Зареждане ...


15:59 / 14.02.2025
990





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.