"Зверски ми е смешно" – така коментира снимката си от 1990 година журналистката Мира Добрева.
Самата тя споделя спомена на страницата си във Facebook, забелязано от Sofia24.bg.
Феновете не се бавят с коментари:
– Красота! Не, че сега не си Красива, просто разликата е голяма!!!
– Обясни ми,какво значи “зверски смешно"?
– Що...виж каква коса...ЧУДО!!!
А, Мира скромно обяснява:
– ...всички бяхме с такива бухнали коси и ръкави с подплънки и набор. И на мен ми е доста смешно, защото си спомних и аз каква бях
Е, всички знаем, че спомените топлят, но носят и носталгия по отминалите времена, когато бяхме млади, безгрижни и много харесвани.
Зареждане ...


22:14 / 05.10.2022
490






Анонимен
на 07.10.2022 г.
Никакви торбички няма...ако сте кьорави сложете си очилата...злоба огромна...злобари
Анонимен
на 07.10.2022 г.
Ееее мн грозни изказвания,какви ви е направила жената...колко много злоба
Анонимен
на 07.10.2022 г.
Ох олекна ми!Естествената и коса не Руса
Анонимен
на 07.10.2022 г.
И сега е красива,не завиждайте
Анонимен
на 07.10.2022 г.
Екстра си е жената.
Анонимен
на 07.10.2022 г.
От млада е с торбички под очите. Защо ли....
Анонимен
на 07.10.2022 г.
Тоя дето е виждал красиви помакини, на майка си катерицата виждал ли е
Анонимен
на 07.10.2022 г.
Суета!
greda
на 06.10.2022 г.
Ми кат е селстачка от Златоград ски село помашко, къ да оди... Къ разплетена дамаджана на ливада наевана, и с коса къ сламъ, след ливадно фелацио...
Анонимен
на 06.10.2022 г.
ОтЗлатаградските села така ходеха облечени ис такива прически.Като помакини.
Анонимен
на 06.10.2022 г.
Е защо трудно, че не разбирам.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.