Напоследък Кристиан Костов все по-често започна да притеснява не само феновете, но и най-близките си с проблемите си с психическото здраве, които не се срамува да сподели с последователите си в мрежата.
Младият изпълнител, който преди години прослави страната ни на песенния конкурс "Евровизия" и постигна най-високата позиция, която България някога е заемала, редовно споделя в социалните мрежи как върви живота му, в какво настроение е, а наскоро въпрос за негов последовател го накара да бъде по-откровен отвсякога, пише Шоу Блиц.
"Как е менталното ти здраве", попита го последовател, а младият ни певец не се сдържа и не прикрива емоциите, които очевидно сериозно бушуват в душата му от известно време насам.
И все пак се опита да измести фокуса, залагайки на леко шеговит отговор: "Много ментално, не много здраво", заяви Костов, а после призна, че динамиката с емоциите при него е доста сериозна. Както в един момент може да е много добре, така да изпадне в криза в следващия.
"Неврозата е кучка", продължи с откровенията си Крис, а последователите му направо онемяха. Въпреки че увери, че скоро ще бъде по-добре, той все пак не убеждава, че този момент е наистина близо.
Припомняме, че преди месец Кристиан Костов отново шокира феновете си, заявявайки на всеослушание, че не харесва лицето и тялото си. "Чувствам се като клоун, защото знам, че външният вид не е най-важното нещо. Аз съм много други неща и със сигурност не съм грозен, но въпреки това мразя това тяло и лице", написа тогава той.
Зареждане ...


16:54 / 12.02.2023
644



Анонимен
на 14.03.2023 г.
Много основани(базирани)коментари има тука.
Анонимен
на 13.02.2023 г.
Ей сополанко пак ли ще ти гледам физиономията на чисто пе*алче.
Марцианопол
на 12.02.2023 г.
Цървул... Отивай да станеш войник в Русия.
Анонимен
на 12.02.2023 г.
ПРИЯТЕЛЮ. ИЗЧАКАЙ ДА ПОРАСНЕШ ДО 45-50 ГОДИШЕН. ТОГАВА РАЗБИРАШ КАКВИ ПРОСТОТИИ СИ ПРАВИЛ НА МЛАДИНИ. НЕ ВЗЕМАЙ ПРИБЪРЗАНИ РЕШЕНИЯ.
hitman
на 12.02.2023 г.
Ти не си клоун а жив пе***аст. Всички пе****си заедно с джендър мендър пе*алите трябва да напуснете планетата земя.
Анонимен
на 12.02.2023 г.
Малко ляво пе*алче, ти си КЛОУН по рождение и пе***аст по призвание! Изтрий се от лицето на България! Не ни резили непиръбена моме!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.