Първата и единствена прожекция в рамките на "Киномания“ на най-новия филм на Ридли Скот "Домът на Гучи“ ще с тази вечер в зала 1 на НДК.

Филмът с участието на плеяда от холивудски звезди е едно от най-очакваните заглавия в програмата на "Киномания“. Той интригува както с историята на семейство Гучи и създадената от тях модна империя, така и с участието на Адам Драйвър и Лейди Гага в главните роли:

Джеръми Айрънс, Ал Пачино и Салма Хайек допълват списъка от топактьори в "Домът на Гучи“, разказва програматорът на фестивала Владимир Трифонов:

"Филмът ще бъде едно от събитията на годината и се радвам, че успяхме да уговорим българската му премиера да бъде на "Киномания“.