"Хубавото на имплантите е, че вече не ходиш на зъболекар, а на годишен технически преглед, остават и след кремация... изобщо - много екстри! Сега, моите са малко жълти, но това е защото пуша и заради есента. На пролет обещаха да ми ги раззеленят..."
Това написа депутатът от ГЕРБ-СДС Любен Дилов в Инстаграм.
Зареждане ...


16:40 / 25.10.2022
574



Анонимен
на 25.10.2022 г.
Е та? Той и с тез зъби ша си фъфли...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.