Направихте ме черна точка пред обществото, невинен съм. Това заяви възлюбеният на Софи Маринова пред Бургаския окръжен съд, предаде репортер на Burgas24.bg.
В момента магистратите гледат мярката за неотклонение на Тодор Давидов - Гринго, който подчерта, че в ареста се е сринал психически.
Адвокатът му Красимир Кацарски обяви пред съда, че съучастникът на Гринго, Стефан Сливков е дал нови показания, според които е действал сам. Прокурор Елка Добрикова поиска БОС да потвърди решението на Районен съд - Айтос.
Какво ще реши съдът - очаквайте в Burgas24.bg!

ЗАРЕЖДАНЕ...
Зареждане ...

11:31 / 28.03.2018
6156




Анонимен
на 04.10.2017 г.
ма гринготу бил световно известен .......,!!!
Стефан Салабашев 1
на 02.10.2017 г.
Дано да те направят и булка! После да ти се налага да изневеряваш!
Анонимен
на 02.10.2017 г.
Първите няколко години е трудно, после се свиква. Тошко е млад ще излезе запазен.
Yes but No
на 02.10.2017 г.
Питайте и Сафие Маринова - тя ще ви каже истината! Циганите нивга не лъжат! Гринго е невинен, защото още не е влязъл в затвора, където ще му отнемат "невинността"...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.