Силно раздразнение от хейтърите, изразена амбиция за успех и нови екзотични прически показаха по bTV Мариана Попова и Веселин Плачков. Семейството гостува на Сашо и Деси в "Преди обед" за да обявят, че не само няма да спрат да играят театралното си представление, за което получиха остри критики, ами ще направят и ново.
Косите и екстеншъните обаче все пак си бяха по-интересни и затова първият коментар на Сашо Кадиев беше, че Плачков има прическа като от сериала "Викинги". Актьорът пък веднага отвърна, че е носил така косата си още през 90-те, а и по-късно, така че не може да става въпрос за подражание на скандинавските саги.
Мариана Попова не пропусна да изсипе поредна доза жлъч срещу бившия министър и евродепутат Антония Първанова, която открито критикува семейния спектакъл "Виновни". "Проблемът не е в тази жена, тя не е особен фактор като цяло, за каквото и да е", коментира певицата и вече актриса. Попова обаче подчерта, че мнението на Първанова е подето от медиите и в крайна сметка много хора са решили, че спектакълът наистина не струва без да са го гледали. Затова се наложило Попова да я контраатакуват.
Плачков пък се оплака, че гостуване на спектакъла им в САЩ едва не се провалило, защото българската общност там прочела първо нападките към тях. "Аз като прочетох, то излиза, че сме някакви изчадия адови", призна актьорът. "Има СЕМ, ако кажем някоя марка в ефир, ще ни глобят. А това, че се смачкват двама души, кой го следи?", попита звездата от филма на Максим Генчев за Васил Левски.
След темата за спектакъла, Радина Червенова пък атакува звездната двойка с въпрос за семейните отношения. Тя попита дали според Плачков и Попова родителите не бива да се разделят, дори и да не се понасят, само в името на децата. "Не!", отговори категорично Мариана. Тя разказа, че е напуснала първия си мъж, когато детето ѝ е било на 4, защото смята, че така е по-добре и за самото него. Веселин подкрепи мнението на жена си, като подчерта, че говори от гледната точка на дете на разведени родители.
Зареждане ...


13:08 / 02.02.2023
535




Анонимен
на 04.02.2023 г.
Харесвам Мариана Попова и с прическа и без, стига критика. Давам Лайк за специфичният глас!
Анонимен
на 04.02.2023 г.
Тъпи парчета. Талант трябва, че да те харесват, а не да се направиш на маймуна..
Анонимен
на 03.02.2023 г.
Харесвах гласа й ,но се държи нагло и ми стана противна ! За съжаление
Анонимен
на 03.02.2023 г.
Вижте как сте дошли в студиото. Не само, че е неприемливо, но е и пълен кич. После се сърдите, че не ви обичат. Странни, леко изчанчени, а и малко злобни. Всичко се усеща.
Анонимен
на 03.02.2023 г.
Тези са за психиатрията!
Анонимен
на 03.02.2023 г.
Плачков нищо не става от теб! Стига претенции!
Анонимен
на 03.02.2023 г.
Чума!
Анонимен
на 02.02.2023 г.
Нещастници...Едвам я докарват,не смогват да си плащат сметките у блока!Едва ли не,ние трябва да ги издържаме!Каква певица,къв актьор?Тея двамата заедно нямат 10 лв у джоба
Анонимен
на 02.02.2023 г.
Тези не са нормални
Сергей Пройчев
на 02.02.2023 г.
нали тази Баба Цоцолана беше и любовница на агента Гоце.Мъкаааа.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.