Телевизионната водеща Мира Добрева отговори на въпроса кой е най-големият й страх. Това тя направи чрез интересен пост в социалната мрежа Фейсбук.
Ето какво написа чаровницата:
40. Кой е най-големият ви страх?
- От властимащите глупаци. От кръволоците, които се движат на потоци и изсмукват всеки опит на някаква интелигенция да мъждука в ордите на чалгизираната простащина.
Из "100 въпроса", в-к Филтър
Постът предизвика множество коментари. "Браво, красива, умна интелигентна Мира! Прекрасна си, точна и красноречива! Бъди жива и здрава и щастлива, благословена и весела!", гласи само един от тях.
Зареждане ...


11:42 / 22.10.2022
499



Kia
на 22.10.2022 г.
Време е ня дъртата леля да излиза от екрана
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.