И плеймейтките се возят в метрото. Сексбомбата Моника Валериева се качи в подземната железница, за да пътува по-бързо из София, предава "България днес".
Фурията от Дупница хваща влакчето и слиза на последната му спирка - на летището.
Самата Моника се похвали, че се качва в метрото. Дали за пръв път Валериева пътува като повечето софиянци, можем само да гадаем.
Зареждане ...


21:37 / 04.10.2022
739



Анонимен
на 09.12.2023 г.
Как каква е причината? Не е ли ясно от снимката? К***оляка трябва да се рекламира!!!
Анонимен
на 05.10.2022 г.
Тая кифла да бъде глобена!къде се намира кракът и?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.