Столичани направо ахнаха пред гледката на невероятно возило, което мина по един от големите столични булеварди.

Снимката, публикувана в групата "Забелязано в София" събра букет от цветни коментари.

На фотоса се вижда напълно ръждясал микробус, без светлини и регистрационни табели. Смайващото в случая е, че машината още има живот и се движи.

Авторът на снимката, иронично написа: "Само за ценители. Нов внос, сервизна книжка, малко километри, работещи стопове".

Друг потребител допълни: "Няма хлоп - троп. Качваш се и караш"

Други се чудеха какъв ли смелчага е шофьорът и каква ли глоба го чака, ако го спре полицай? И заключиха: " Само в България можеш да видиш такива МПС-та минали технически преглед".