Столичани направо ахнаха пред гледката на невероятно возило, което мина по един от големите столични булеварди.
Снимката, публикувана в групата "Забелязано в София" събра букет от цветни коментари.
На фотоса се вижда напълно ръждясал микробус, без светлини и регистрационни табели. Смайващото в случая е, че машината още има живот и се движи.
Авторът на снимката, иронично написа: "Само за ценители. Нов внос, сервизна книжка, малко километри, работещи стопове".
Друг потребител допълни: "Няма хлоп - троп. Качваш се и караш"
Други се чудеха какъв ли смелчага е шофьорът и каква ли глоба го чака, ако го спре полицай? И заключиха: " Само в България можеш да видиш такива МПС-та минали технически преглед".
Зареждане ...


13:21 / 31.12.2021
539



Анонимен
на 04.01.2022 г.
Тази снимка не е от София, а е някъде от Румъния. Не правете сензация от непроверена информация, ако бяхте в цивилизования свят, щяха да ви скъсат от глоби.
Анонимен
на 02.01.2022 г.
Само се е измъкнал от някой цигански катун.Колко ли е крадено с тая кранта?
Бай Рангел
на 02.01.2022 г.
Всичко е обезопасено и под контрол. Микробусът е с две ваксини и отива за бустер. После ще има и нов сертификат.
Анонимен
на 01.01.2022 г.
Интересно за какво е захванат двигателя
Анонимен
на 01.01.2022 г.
Нали имаме ПТПр.,КАТ ,Полиция . Те къде са .
Анонимен
на 31.12.2021 г.
Колкото по незаконен толкова по лесно е всичко!
Анонимен
на 31.12.2021 г.
От кога в България има магазини на Руската верига “Магнит”?Някои читатели са големи шарани ???
Анонимен
на 31.12.2021 г.
Това е ефекта от новите ЕКО стикери.
Анонимен
на 31.12.2021 г.
Това е на "Борис", разбирачи такива!
Анонимен
на 31.12.2021 г.
Защо си мислите, че е минал преглед, след като няма номера. Прегледа му е през... при липса на номера.
Анонимен
на 31.12.2021 г.
Това е на Фред Буса.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.