Родната плеймейтка Николета Лозанова не остана по-назад и се включи с коментар по актуалната тема – изчезването на малкия Сашко от Перник.
За щастие момчето беше открито живо и здраво в събота, но под прицела на НиЛо попадна майката на детето. В социалните мрежи Лозанова се възмути от отношението на жената към родния й син, като я нарече безочлива и безразлична.
"Жалко, че има майки, които след като присъдят родителските права на бащата, губят и вродения си майчински инстинкт! "Скоро ще се прибера в България" - в превод "някога си", безразлично и безочливо!“, написа Николета във всичките си официални профили в нета.
Зареждане ...


15:44 / 21.11.2022
796



Анонимен
на 28.11.2022 г.
Мили боже тази проститутка ли ще съди другите!!!
Анонимен
на 28.11.2022 г.
Старостта не прощава
Анонимен
на 24.11.2022 г.
Да си майка , не означава да родиш едно , две, три, пет ...деца и да не се грижиш за тях . То е даже престъпление, грях ! И да се разберем - да се грижиш, не означава само да им се цъклиш насреща, да ги чуваш по телефон или да съжителстваш уж с тях като си гледаш само задника , да не те е грижа какво чувстват, от какво се притесняват, какво учат ..и т.н. Майките, истинските знаят с какво обичат да се хранят децата и им го приготвят, сутрин, обед, вечер, на закуски между тях; тревожат се когато детето е тъжно, болно, разсеяно; радват се, когато постига успехи и го насърчават; не противопоставят бащата и детето, не търсят конфронтация помежду им, за да го подвежда, че тя е грижовната, не го раздвоява и обърква , а търси и насърчава близост между всички в семейството ; грижи се за облеклото му, за съня му; познава приятелите му и посочва грешките ...и т.н ...Дори животните имат тези инстинктивни характеристики. И когато детето има проблем, не го зарязва, а потиска своите прищевки и жертва живота си , за да му е в подкрепа. Тази ...дето я обсъжда цяла БГ , няма нищо общо с майчини настроения. Крехка й била психиката , Всъщност тя няма такава и е само нагон ...за ...не си струва да я коментира човек .
Анонимен
на 23.11.2022 г.
Леле ще акам
Анонимен
на 23.11.2022 г.
Николета е права тази жена не може да се нарече майка. В една от статиите пишеше че изобщо не иска това дете. Това е нейното дете беше в неизвестност цели 9 дни познати и непознати го търсеха а тя си остана в Англия.
Анонимен
на 23.11.2022 г.
СПРЕТЕ ДА ГИ ПОКАЗВАТЕ ТЕЗИ ПРОСТИТУТКИ И ТОВА НИЩОЖЕСТВО ТРЪГНАЛО ДА ГОВОРИ ЗА МОРАЛ - БОЖЕ ПРОСТИ И УЖАС .
Анонимен
на 23.11.2022 г.
* Маиката (поправка в нацхалото на долник коментар)
Анонимен
на 23.11.2022 г.
Маинтаин нкма какво да к закацхасх, мила! Тои се губи при басхтата! Цхакам социалните да си влезнат в ролкта И да му поставкт една голкма глоба! Дори И Прокуратурата е излисхна И не бива повецхе да се рови в взаимоотносхениута мейду двамата родители И да се изкарват несхта от миналото! Тркбва да се фиксират само варху изгубването! Двамата родители имат правото да се саморазправкт за детето, бецаусе институции!
Анонимен
на 23.11.2022 г.
Николето, ти кога си гледаш детето,като ходиш по "почивки" само. Кога се измори толкова? И всеки ден се чудиш предника или задника да си снимаш. Колко пъти в годината ставаш да му приготвил закуска и изпратиш на училище?
Анонимен
на 23.11.2022 г.
Абе мастики долна,ти ли ще се правиш на умна?
Анонимен
на 23.11.2022 г.
Боже, кой е този изрод???
Анонимен
на 22.11.2022 г.
Ден след ден ставате все по грозни
Анонимен
на 22.11.2022 г.
Туй на траверс е заприличало….мани, мани…..
Анонимен
на 22.11.2022 г.
Присмя се кула на Крива била,тая уруспия Лозанова,тя ли се намери да говори!
Анонимен
на 22.11.2022 г.
Каза жената, която води всяка седмица различен татко на детето со
Анонимен
на 22.11.2022 г.
Тая п*ча и тя коментари ще прави!!!! Пример за майка ли е???парцал
Анонимен
на 22.11.2022 г.
Точно па тая морал тръгнала да раздава
Анонимен
на 22.11.2022 г.
Вампир.
Анонимен
на 22.11.2022 г.
Е, тя Николета ако не даде съвет, кой? Тя е отдадена на семейството и домакинството жена. От нея можем да научим много, ат това как се прави запръжка, до това кога е време да сменим мъжа си пак със бившия и как най учтиво и мило след години да обясним на детето си, че видиш ли майка му е почтена жена, която недоумява поведението на друга майка.
Анонимен
на 21.11.2022 г.
От парцал каквото и да прави пак си остава парцал
Анонимен
на 21.11.2022 г.
Не Коментираме Красотата на Николета е права Каква Майка е да спи Спокойно при Положение че Детето и е в Болницата. Веднага трябваше да се Върне от Чужбина да е до Детето си както Бащата. Тая Майка как спи Спокойно.
Анонимен
на 21.11.2022 г.
За "Анонимните" гроздето е доста кисело!
Анонимен
на 21.11.2022 г.
К'ва е тая пародия на жена, ужас, грозилище!!! Ей, имайте милост към заблудените хора попаднали на вашата страница в нет пространството!
Анонимен
на 21.11.2022 г.
Леле колко е грозна.И тя е същата като тази.Вазпитава си детето да се жени и до обед и след обед
Анонимен
на 21.11.2022 г.
Ха ха, майката на годината
Анонимен
на 21.11.2022 г.
Не показвайте повече снимки на Николета Лозанова,че прилича на вампир и се изплаших.Отивам да ми леят куршум,че не мога да спим.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.