Ето какво написа най-прочутият италиански готвач у нас Лео Бианки във Фейсбук:
"Един кошмар свърши!
Споделям това много тежко преживяване, особено с хората, които ме срещнаха през последните два месеца, казвайки ми "Погледът ти е празен", "Отслабнал си твърде много", "Вече нямаш обичайната си усмивка", "Ти не съм Лео, когото познавам"
Да! Всичко това е вярно!
Мислех си най-лошото, мислех, че имам неизлечима болест и главата ми спря, страх ме беше, чувствах се празен и в тотална депресия!
Това бяха наистина трудни дни и със сигурност помощта на Лучия Андреучи и брат ми Адрио Бианки беше фундаментална!
Зареждане ...


09:54 / 16.10.2022
695



Вуйчо Величко
на 18.10.2022 г.
И от какво е боледувал?
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.