Лек автомобил с пловдивска регистрация предизвика оживена дискусия в социалната мрежа Фейсбук, видя Plovdiv24.bg. Кадрите са публикувани в групата "Забелязано в София".
Според автора на видеоклипа в колата са се намирали седем-осем човека, а на кадрите се вижда, че краката на единия от тях дори са провесени отвън.
"Да, при една катастрофа с тоя ръждоляк, както се возят вътре 8 човека, 8 майки ще реват за малоумните си деца", коментира потребител на социалната мрежа.
Изгледайте видеото по-долу и сами преценете за какво нарушение става дума.
Зареждане ...


11:40 / 04.11.2022
550



Atanasovpld
на 04.11.2022 г.
Забавляват се хлапетата. Ако им отнемат СУМПС за 3-4 месеца, вероятно ще се превъзпитат. Не са те обаче опасните на пътя ...
Moby
на 04.11.2022 г.
Кар-шеринг по пловдивски. А коментаторът винаги ли с толкова малко гориво кара?! Нали е софЯнец ужким.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.