Почина фронтменът на група “Омега" - незабравимият Янош Кобор. Той изпя уникалната песен “Момичето с перлените коси" - световен хит вече 50 години.

"За последно се видяхме 2019-та на съвместния им концерт с “Кридънс" в гр. Тата. Лично ме посрещна в палатката.

На 78 години бе здрав и се готвеше догодина за 60-годишния юбилей на състава, но чумата го уби неваксиниран. Винаги ще помня великия концерт със “Скорпиънс" през 1994 г. на Нейпщадион.

Бог да го прости!", написа бившият депутат Георги Марков във Фейсбук.