Певците Константин и Преслава са изнесли истинско шоу на пътниците в самолета на връщане от Холандия. Двамата се изявиха по време на полета на връщане от ниска земя. Видеото беше качено в социалните мрежи от Преслава. От кадрите става ясно, че Коцето, който е хванал чашка в едната ръка, пие заради налягането.

А Преслава шеговито добавя, че певецът пие и на лягане, и на ставане. Изказването буди смях и в двамата и повод за нова песен, пише "Телеграф".