Бившият министър на околната среда и водите Борислав Сандов стана баща на момиченце.
За щастливото събитие съобщи самият той в личния си Фейсбук профил. Сандов публикува снимка със съпругата си Яна.
"Прекрасен ден за нашето семейство - роди се нашата дъщеричка Мая", пише бившият министър под снимката.
Зареждане ...


15:50 / 01.11.2022
440



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.