С огромен надпис "Финал" спасители на плаж "Атлиман" в Китен си взеха довиждане с морето, видя Plovdiv24.bg. 30 септември бе последният работен ден за малкото останали спасители, работещи по Южното и Северното ни Черноморие.
От днес, 1 октомври, всички плажове стават пусти откъм спасители. Любители на морето обаче не липсват и в днешния ден по плажовете.
Спасители и медицински екипи дежурят до 30 септември съгласно Наредбата за водно-спасителната дейност. До тогава са запазени наблюдателните вишки, плаващите обозначителни знаци, информационните табели и дървените пътеки на пясъка.
Зареждане ...


13:19 / 01.10.2022
703



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.