Сузанита стана майка - роди първото си дете. Певицата публикува кратко видео от болницата след раждането му. От Инстаграм става ясно, че бебенцето е с идеални мерки - тежи 3,600 кг. Щерката на Орхан Мурад веднага сподели и името на новия член на семейството - Матиас.
Както става ясно още от видеото, тя роди първородния си син секцио.
Зареждане ...


13:22 / 15.11.2022
1295



АК 47
на 17.11.2022 г.
Един боклук е родил друг бъдещ боклук!
sstevan
на 15.11.2022 г.
Родила е някъв боклук друго едва ли.
Милен Попов
на 15.11.2022 г.
Много тъжна картинка, е*ати възпитанието което явно не е получило това "момиче". Даже в момента загубих една мин. от живота си да коментирам това но такова е. Пу
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.