След раздялата с Недко Тита определено изглежда по-добре. Певицата е с множество ангажименти покрай участието ѝ в тв предаване "Звездите нас" и според запознати е и влюбена.
Напоследък тя има и много работа, а явно и личният ѝ живот е на ниво и без скандали, на каквито бяхме свикнали по време на връзката ѝ с Недко.
В последните снимки, които е публикувала, се вижда, че Тита е отслабнала и е в много добра форма.
Зареждане ...


16:08 / 19.10.2022
1021



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.