14-годишно момиче бе убито от лъв в покрайнините на кенийската столица Найроби, съобщи Службата за дивата природа на Кения (KWS).
В съобщението се посочва, че служители на KWS са открили останките от тялото на момичето до река Мбагати и че спешните служби са били извикани от тийнейджър, предава BBC.
Лъвът не беше намерен, но KWS са обявили, че е заложил капан и екипи са изпратени за търсене на животното.
Зареждане ...


21:26 / 20.04.2025
1031



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.