Президентът на САЩ Джо Байдън е заявил, че възнамерява да се кандидатира за втори мандат през 2024 г., съобщи американският телевизионен канал ABC.
Според информацията на медията, по време на среща с проповедника Ал Шарптън през септември той му казал, че "ще го направи отново“ в контекста на кандидатурата му за президент.
Както отбелязва каналът, въпреки факта, че привържениците на Байдън многократно са обявявали намерението му да се кандидатира за втори мандат, самият настоящ ръководител на американската администрация напоследък избягва всякакви недвусмислени изявления по тази тема.
Зареждане ...


08:43 / 04.10.2022
539





Cujo
на 04.10.2022 г.
Мисля, че няма шанс за втори мандат
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.