В Камбоджа вече има бул. "България“. Това става, след като в столицата Пном Пен смениха името на основна улица, която носеше името "Георги Димитров“.
Новината съобщи във "Фейсбук“ българският евродепутат Андрей Ковачев (ГЕРБ/ЕНП).
"От днес бул. "България“, вместо "Г. Димитров“ в центъра на столицата Пном Пен. Остатъкът от комунизма е премахнат!“, гласи част от публикацията на Ковачев.
Зареждане ...


10:08 / 29.10.2021
357






Анонимен
на 29.10.2021 г.
В момемнта "България" е по-лошо от комунизъм...
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.