Джо Байдън публикува прощално селфи със съпругата си Джил Байдън в социалната мрежа X.
На снимката се виждат заснежените крадини в Белия дом.
"Още едно селфи по пътя. Обичаме ви, Америка", написа Байдън в публикацията.
След минути предстои новоизбраният американски президент Доналад Тръмп да положи своята клетва.
Зареждане ...


18:57 / 20.01.2025
1103





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.