Около 2500 души свалиха дрехите си, за да позират за снимки на плажа Бонди в Сидни в опит да повишат осведомеността за рака на кожата.
Това е четвъртата най-често срещана форма на рак в Австралия. Властите изчисляват, че тази година над 17 хил. нови случая на рак на кожата ще бъдат диагностицирани в страната, съобщава bTV.
За последно американският фотограф Спенсър Туник организира масова снимка в Сидни през 2010 година, когато 5200 австралийци позираха голи пред Операта.
Зареждане ...


14:16 / 26.11.2022
388






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.