Изтребители на израелските ВВС са изстреляли четири ракети по южните предградия на Бейрут, където има офиси на шиитската милиция "Хизбула“, в резултат на което са загинали двама командири на организацията, съобщава кореспондент на ТАСС, като се позовава на източници.
"Ударът е извършен в района, където се намира болницата Бахман, на 100 метра от централата на Хизбула в южната част на ливанската столица. Там, където са паднали ракетите, са разрушени няколко къщи и са повредени паркирани коли“, уточнява събеседник на агенцията.
Други подробности не се привеждат към настоящия момент.
Зареждане ...


22:47 / 30.07.2024
1835



Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.