Жител на канадския град Милтън в провинция Онтарио спечели джакпота от лотарията за втори път в рамките на 13 месеца, съобщиха агенциите. През август 2021 г. Антоан Бейни спечели 1 млн. канадски долара от лотарията. След 13 месеца мъжът отново участва в тегленето и отново получи голяма сума. Централата на лотарията съобщи, че канадецът е купил билета от смесен магазин.
"Не можех да повярвам. Помислих си: "Пак ли?" Това ме изненада дори повече от първата победа“, сподели мъжът.
Зареждане ...


16:45 / 30.10.2022
367






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.