Кралицата на Норвегия е приета в Националната болница в понеделник вечерта за прегледи поради недостиг на въздух, съобщи норвежкият кралски двор, цитиран от Reuters.
87-годишната кралица, съпругата на норвежкия държавен глава крал Харалд, получи пейсмейкър през януари, след като имаше сърдечен проблем.
Според изявлението, публикувано в понеделник вечерта, 87-годишният монарх е бил транспортиран с въздушна линейка от каютата на принца в Сикилсдален, където тя и крал Харалд V са били отседнали по време на Великденските празници.
Зареждане ...


10:01 / 22.04.2025
817




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.