Днес след Божествената Литургия в 11:00 ч. о. Марко ще направи молебен за дъжд и прекратяване на огнения ад в Лос Анджелис. Това пишат на страницата си в една от социалните мрежи от българската църква в Града на ангелите.
Поради нездравословния въздух църковното настоятелство реши да няма събиране в трапезарията след служба й, съответно да няма да има и обяд.
"Нега Бог да бъде с всички вас през тези тежки изпитания! Нека се помолим заедно", призовават от църковното настоятелство.
Зареждане ...


08:40 / 12.01.2025
870






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.