Броят на жертвите на земетресението в Мианмар е нараснал до 20 души, съобщава New York Times, позовавайки се на съобщение от болница в Мандалай.
По-рано изданието съобщи за 13 загинали.
"Броят на загиналите в Мандалай нарасна на 20 души“, пише вестникът.
Земетресение с магнитуд 7,7 по Рихтер удари Мианмар в петък, като трусовете бяха усетени в пет съседни държави, включително в почти всички части на Тайланд.
Зареждане ...


13:22 / 28.03.2025
787




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.