Още едно много силно земетресение регистрира EMSC. Земетресението, този път е с магнитуд 5,7 и е в Нова Гвинея, показа справка на "Фокус" в Европейския средиземноморски сеизмологичен център.
Намира се на 444 км северозападно от Порт Морсби и на 138 км северно от Лае. Дълбочината му е 202 км.
Припомняме, че по-рано също бе регистрирано друго мощно земетресение с магнитуд 6,4 в района на Кепулаун, Индонезия.
Зареждане ...


17:18 / 22.04.2025
842




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.