Най-малко двама души са убити в училище в Северна Словакия, след като ученик нападна хора с нож, съобщиха службите за спешна помощ днес, цитирани от Reuters.
Говорителят на словашките служби за спешна помощ Данка Чапакова каза, че няколко екипа са били изпратени в гимназия в Спишска Стара Вес в 12:00 ч. (местно време).
"Поне двама души са загинали и един е ранен", каза още тя.
Полицията съобщи в публикация във Фейсбук, че 18-годишен ученик е нападнал учителка и двама съученици.
Зареждане ...


15:54 / 16.01.2025
1071






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.