Жертвите при тежкия инцидент с македонския автобус на АМ "Струма“ са от Скопие, Струмица, Битоля, Велес и Благоевград, съобщава bTV.
От тези градове е била организирана екскурзия.
В сряда е обявен ден на траур в памет на жертвите.
При пътния инцидент загинаха 45 души. Други седем успяха да се спасят от пожара. Те бяха откарани в "Пирогов". 17-годишно момиче и шестима възрастни са приети в болницата. Няма опасност за живота им.
Момичето и петима от възрастните са в Клиниката по изгаряния, а един е насочен Клиника по травматология. Извършват се допълнителни изследвания на всички.
В изгорелия автобус е имало 52-ма пътници, от тях - 12 деца.
Зареждане ...


09:10 / 23.11.2021
862






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.