Още един пострадал при пожара в Кочани, който беше на лечение в България, се завръща днес в Северна Македония, съобщиха от Министерството на здравеопазването, цитирани от МКД.
В чужбина в момента са хоспитализирани 55 пациенти, като тяхното състояние остава без промяна.
В болници в Северна Македония се лекуват 10 пациенти.
"Фокус" припомня, че пожарът в дискотека "Пулс" в Кочани избухна на 16 март. При трагедията загинаха 61 души, а близо 200 бяха ранени.
Зареждане ...


16:49 / 10.04.2025
1164




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.