Отстреляха НЛО над Кандахар! Това грандиозно видео е заснето от американските военни в афганистанската провинция Кандахар през 2011 г.
Видеото беше пуснато през 2017 г. благодарение на бивши американски военни, които решиха да го разкрият. Видеото показва как ракета въздух-въздух удря едно (или две) НЛО, разположени над военната зона в Кандахар.
Във видеото можете да видите четири НЛО, висящи в небето, които пускат малки обекти към земята. Войник на наблюдателната кула се опитва да идентифицира 4 НЛО с лазерна, инфрачервена система за наблюдение, пише pik.bg.
Няколко минути по-късно военните призовават изтребител A-10 Thunderbolt, който изстрелва ракета въздух-въздух по един от НЛО.
Видеото показва как ракетата удря едно или вероятно две НЛО, но очевидно ракетата няма ефект върху обекти. Вероятно обектите разполагат с енергиен щит, който не им позволява да получат щети.
Зареждане ...


17:20 / 11.11.2021
591




локомотив пд
на 11.11.2021 г.
Нло или пак руснаците сте видели.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.