Две седмици след погребението на Джими Картър всички живи президенти на САЩ отново са заедно. Подобно на панихидата в Националната катедрала, те влизат в Капитолия за встъпването в длъжност на Доналд Тръмп един по един, в хронологичен ред, пише ВВС.
Това са Барак Обама, Джордж У. Буш и Бил Клинтън и техните съпруги. И също като преди две седмици, Мишел Обама е единствената бивша първа дама, която не присъства на церемонията.
Това е драматичен парад на американската власт в миналото - най-ексклузивният клуб на нацията.
Зареждане ...


18:58 / 20.01.2025
1150





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.