Един от намушканите ученици в училище във Франция е починал, пише Daily Mail.
"Фокус" припомня, че 15-годишен младеж, въоръжен с нож е извършил атаката в частната гимназия "Notre-Dame-de-Toutes-Aides" в района Дулон на Нант днес.
Местните медии съобщават, че младежът, който учи в същото учебно заведение е нападнал най-малко четирима души.
Училището е отцепено от полицията.
Зареждане ...


16:05 / 24.04.2025
983






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.