Счупена е табелата, на която е изписано името на новооткрития български клуб в Охрид "Цар Бори Трети". Случаят бе потвърден за OhridNews от говорителя на полицията в Охрид Стефан Димоски, който каза, че е съобщено за повреда на таблото с изписаното име на сдружението над стаята на клуба.
Около 12:45 часа е получено съобщение за повредена част с надпис на името на сдружението над клубното помещение. Част от дъската е повредена. В момента полицията в Охрид извършва оглед на мястото и ще работи по изясняване на случая, каза Димоски.
Зареждане ...


15:09 / 12.10.2022
463







Radical
на 12.10.2022 г.
Крайно време е тази територия отново да влезне в пределите на Велика България
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.