Талибаните в Афганистан изсипаха 3000 литра алкохол в градския канал. Това се вижда на кадри със зрелищната акция. Тя е символ на непоколебимото желание на новата власт в Кабул да забрани продажбата на алкохолни напитки.
При изземването на алкохола са арестувани трима разпространители.
Религиозното съобщение, което съпътства видеото, напомня, че консумацията на алкохол се счита за по-голямо прегрешение дори и от производството му.
Зареждане ...


12:38 / 04.01.2022
795






Анонимен
на 04.01.2022 г.
Гледката не е тъжна. Тъжно е след като се изпие какво става.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.