Скандални сцени в София, където офисът ни в ЕС беше вандализиран. В Европа упражняваме правото си да демонстрираме по мирен начин, написа председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен в профила си в "X".
Изявлението и е във връзка с протеста, организиран от "Възраждане" днес в столицата срещи приемането на еврото.
"Насилието и вандализмът никога не са отговорът", категорична бе тя.
"Фокус" припомня, че министър Митов разпореди предприемането на спешни мерки и действия за установяване и задържане на всички, отговорни за вандалските посегателства срещу сградата на Европейската комисия.
Зареждане ...


18:47 / 22.02.2025
919





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.