Вселенският патриарх Вартоломей претърпя хирургическа интервенция по поставяне на стент в болница в Ню Йорк.
81-годишният Вартоломей е прекарал нощта в болницата "Маунт Синай" в Манхатън за изследвания.
Поставянето на стент е обичайна процедура, която възстановява притока на кръв през артерии с нарушена проходимост. Това е второ влизане в болница на светия отец по време на неговата визита в САЩ, съобщава АП.
Патриарх Вартоломей продължава да е под наблюдение, но се чувства добре.
Зареждане ...


07:13 / 04.11.2021
276






Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.