Земетресение с магнитуд 3,4 по Рихтер е регистрирано днес на 20 километра южно от град Струмица, в Република Северна Македония. Това съобщиха от Националния институт по геофизика, геодезия и география на Българската академия на науките (НИГГГ-БАН).
По данни на Националния сеизмологичен център към НИГГГ-БАН земетресението е от 15:19 часа българско време и е с епицентър на 167 километра от град София.
Зареждане ...


19:06 / 07.10.2022
397




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.