15-годишно момиче е починало в дома си в хисарското село Кръстевич, съобщиха от ОД на МВР.
Сигналът е получен в събота. Спешна помощ е констатирала смъртта на детето, но засега причините оставят неуточнени.
От полицията са категорични, че няма данни за насилие. Очаква се причините да се изяснят, след като излязат резултатите от аутопсията.
Зареждане ...


10:42 / 13.12.2021
611





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.