15-годишно момиче е починало в дома си в хисарското село Кръстевич, съобщиха от ОД на МВР.

Сигналът е получен в събота. Спешна помощ е констатирала смъртта на детето, но засега причините оставят неуточнени.

От полицията са категорични, че няма данни за насилие. Очаква се причините да се изяснят, след като излязат резултатите от аутопсията.