Немалко количество тютюн са открили и иззели служители от сектор "Противодействие на икономическата престъпност“ при ОД МВР Пазарджик. Снощи в района на АМ "Тракия“ екипи от сектора съвместно с автопатрули на сектор "Пътна полиция“ спрели лек автомобил "Опел“.
Зад волана бил 45-годишен жител на столицата, който превозвал два чувала със ситно нарязан сух тютюн без бандерол. Общото количество на акцизната стока е 20 килограма. Тя е иззета, а притежателят й задържан в ареста. Спрямо мъжа се води бързо производство.
Зареждане ...


12:32 / 09.12.2021
579





Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.