Косата си за перуки на хора с онкологични заболявания, дари преди дни 6-годишната Ася Серафимова от Гоце Делчев.
"Прочетохме една статия с мама. И така реших да отида на фризьор. Не ми беше много мъчно, че си отрязах косата", сподели в ефира на Нова телевизия момичето. И допълва: "Исках да помогна".
Майка й Илияна разказа, че детето е било особено настоятелно.
"Трябваше да изчакаме косата й да поразне достатъчно, за да можем да я дарим", заяви тя.
Зареждане ...


10:50 / 31.12.2021
329







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.