Никога не е проявявал интерес към деца. Той си мечтаеше да си намери жена, да има семейство". Това каза Георги Божков, братовчед на 37-годишния мъж, който бе пребит до смърт в Пловдив. 

"Беше много затворен, срамежлив. Пишеше си с жени, но в повечето случаи попадаше на фалшиви профили и му искаха пари. Тогава приключваше комуникацията", разказа още Божков в ефира на NOVA.

За убийството знае само това, което са обявили властите. И поиска най-тежки наказания за извършителите.

"Скромно дете, свито, останало от малко без майка и баща. Изхранваше се с честен труд. Сестра му винаги е била до него", разказа съседка.

В Кричим не могат да си обяснят защо се е случило това.

ФОКУС припомня, че се очаква днес от прокуратурата да поиска "задържане под стража" за петимата тийнейджъри, които са били най-активни в побоя.