Център за временно настаняване "Добрият самарянин" в Русе приютява хора без дом. В момента в него са настанени 32 души, а капацитетът е за 60, предаде NOVA.
При влошаване на времето могат да се приемат и още хора. Управителят на центъра Георги Михов съобщи, че приемането става след тест за COVID-19, мерките се спазват стриктно. В тази сграда ще прекара десетдневната си карантината и българин, пристигнал от Република Южна Африка с румънски самолет. Човекът ще бъде настанен в този център, тъй като няма близки, при които да отседне.
Зареждане ...


09:52 / 01.12.2021
599







Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.