Двама строителни работници заплашват да скочат от строяща се сграда в Перник.
"По първоначални данни служителите претендират за неизплатени трудови възнаграждения. Те са се качи на строящ се блок в центъра на града", съобщи за Sofia24.bg говорителят на ОДМВР-Перник Венцислав Алексов.
На място се намират екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ, както и представители на прокуратурата, общината и Инспекция по труда.
Зареждане ...


15:33 / 10.10.2022
538




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.