Линейка от Кюстендил се е обърнала в дере край Драгичево. Говорителят на Спешна помощ Катя Сунгарска съобщи за Sofia24.bg, че двама души са пострадали.
В много тежко състояние е медицинската сестра, която се е возила в линейката. Тя е настанена в противошоковата зала на "Пирогов" с множество наранявания.
Шофьорът на линейката е в същото болнично заведение, но в Клиниката по неврохирургия.
Зареждане ...


17:57 / 17.02.2025
1081




Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.