Шофьорка е глобена с 600 лева за превишена скорост в Русе. Това съобщиха от Съдебната палата в крайдунавския град.
Жената била засечена с автомобила си с техническо устройство по международния булевард "България" в Русе на 23 декември 2017 година. В.П. се движела с 93 км/час при ограничение от 50 км/час.
Електронният й фиш бил издаден на 31 октомври 2018 г., тя го е обжалвала. Глобата била потвърдена от Районния съд на 1 октомври т.г. След това В. П. обжалвала решението пред Административния съд, но касационната инстанция също счела, че то е правилно.
Зареждане ...


17:24 / 30.12.2021
469





lubcho91
на 31.12.2021 г.
Всичко супер,засекли я,глобили я-Ок,обаче нещо….. снимали я на 23.12.2017,а фиша и го дали на 31.10.2018????? 10 месеца???? Че кой глобява след 10 месеца??? Това е несериозно
Виктор1
на 30.12.2021 г.
То да са само жените...
LudoNiki
на 30.12.2021 г.
Жените правят редовно такива циганиии , твърдо против съм жена с книжка !
aahasfer
на 30.12.2021 г.
Алилуя!!!
el_shaman
на 30.12.2021 г.
Трябвало е,да и вдигнат глобата,заради наглостта!
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.