На странна гледка се е натъкнал читател на Burgas24.bg този следобед. Гол до кръста мъж си е направил разходка по главната улица "Александровска" в компанията на верни другари. Последните обаче са били по-подходящи облечени за днешните десетина градуса.
Ето какво гласи сигналът до Burgas24.bg:
Онемях, когато видях този човек да се разхожда в центъра на града. Облечен бе по долнище на спортен екип, но бе забравил да си сложи горната му част. Не знам дали човекът моржува, но подобни гледки са доста неприятни. Ето защо трябваше да забранят ходенето гол до кръста в Бургас!
Зареждане ...


16:39 / 26.11.2021
579



Анонимен
на 27.11.2021 г.
никога не екъсно да станеш за резил
Анонимен
на 26.11.2021 г.
Като бат Георги-Троянвца друг нямаше .По боксерки и с ножа на кръста из центара.
Коментарите са на публикуващите ги. Sofia24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.